??.05.2023 W biały, biały dzień

Marta Śniady (electronics)
Musica Electronica Nova | NFM | Wrocław

15.10.2022 About time

Bremer Schlagzeugenzemble
Realtime Festival | Bremen

24.06.2022 4 rituals of women’s happiness 2.0

TOVA
Anna Karpowicz – flet

PRIDE EVE przed Paradą Równości | Klub SPATiF | Warszawa | 20:00

28.05.2022 YOUR ONLY LIMIT IS YOU

Hashtag Ensemble
Jugend- und Kulturzentrum mon ami | Goetheplatz 11 | Weimar | 19:00
 

28.05.2022 YOUR ONLY LIMIT IS YOU

Spółdzielnia Muzyczna Contemporary Ensemble
Musica Polonica Nova | Narodowe Forum Muzyki | Wrocław | 20:00

14.05.2022 Zwisa jej z księżyca mój śmiech, bo żyć to nie przelewki

flow unit ensemble 
Kody Festival |  Lublin | Teatr Stary | 17:00

28.04.2022 Wszystkie koty są czarne i tym podobne

Dalbergia Duo | Julianna Siedler-Smuga | Anna Rutkowska
Festiwal Kompozytorów Krakowskich | Sala kameralna Akademii Muzycznej w Krakowie  

12.04.2022 Probably the most beautiful music in the world

Ensemble Modern
Junges Poles |  Frankfurt LAB | Halle 1 | 19:30

30.03.2022 4 rituals of women’s happiness

PHACE ensemble
PHACE 🙂 HAPPINESS | Wiener Konzerthaus | Berio Saal | 19:30

05.12.2021 Elektra_Opera. Czytanie performatywne

Elektra: Magdalena Kuta oraz Katarzyna Hołysz, Klitemnestra: Maria Maj, Chryzotemis: Monika Kwiatkowska, Orestes: Przemek Stippa, Egist: Mirosław Konarowski, Nadzorczyni: Olga Stoklosa, Służebne: Weronika Bartold, Pola Błasik, Zuzanna Lit, fortepian: Yaryna Rak.
Libretto: Hugo von Hofmannsthal (tłum. Agnieszka Kłopocka) z fragmentami opery Richarda Straussa, muzyka Marta Śniady, scenografia Karolina Łucja Bramowicz, reż. światła Katarzyna Łuszczyk, fotografie Jacek Poremba Photography, scen. i reżyseria Tomasz Cyz.

16.11.2021 c_ut|e#1

Orkiestra Muzyki Nowej
AŻ Festival | Academy of Music in Lodz | Żubardzka 2a | 18:00

11.11.2021 YOUR ONLY LIMIT IS YOU

Alice Purton (cello) | Vicky Wright (clarinets) | Mark Knoop (piano and electronics)

everybody do this… |

Reid Concert Hall | Bristo Square | Edinburgh | 19:00

03.10.2021 c_ut|e#1

Ensemble Kompopolex
Sacrum Profanum | ICE Krakow Congress Center | Krakow | 17:00

02.10.2021 c_ut|e#1

Ensemble Kompopolex
Festiwal MMMM 2.1 | Rozwadowski Dom Kultury „Sokół” | Stalowa Wola | 20:30

01.10.2021 Probably the most beautiful music in the world

Njyd
OpenDays Festival | Utzon Center | Aalborg | Denmark | 20:00

19.09.2021 Nowe Formy

Marta Śniady | Jacek Sotomski | Katarzyna Krzewińska | Paweł Malinowski | Dobromiła Jaskot | Mateusz Śmigasiewicz | Hubert Sulima | Formy żeńskie
Warsaw Autumn | Warsaw | Garnizon Sztuki | 22:30

19.09.2021 c_ut|e_#1

Ensemble Kompopolex
Kontrapunkt Festival | Teatr Pleciuga | Szczecin | 19:00

19.08.2021 in the pink

Scenatet Ensemble

01.07.2021 c_ut|e_#1

Ensemble Garage
Heroines of sound | Berlin | 18:00 | radialsystem

30.06.2021 you make me feel so brand new

Silvia Lucas – sampler + voice
VIRTUALLYREALITY | Manchester | online event

13.06.2021 YOUR ONLY LIMIT IS YOU

Ensemble Transduct

OOS Mini Festival | Radar | Aarhus | 15:00

https://fb.me/e/QFnuUalp

30.05.2021 probably the most beautiful music in the world

NJYD

Klang | Koncerkirken | Copenhagen | 21:30

https://www.facebook.com/events/553371632304338?ref=newsfeed

14.05.2021 4 rituals of women’s happieness #2

Anna Karpowicz (flute)
13. FESTIWAL TRADYCJI I AWANGARDY MUZYCZNEJ KODY
Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie | Peowiaków 12 | 19:00
More info:

23.04.2021 soft music for sensitive gals

Polish National Radio Symphony Orchestra in Katowice
Franck Ollu – conductor
Festiwal prawykonań 

01.01.2021 good things come to those who sweat

Rafał Łuc (accordion)

Wro Art Center | streaming

28.11.2020 YOUR ONLY LIMIT IS YOU

EKKI MINNA Duo

Teaterøen, Copenhagen, 20:00

11.11.2020 I will always be there for you – Sorry – Believe

Ewa Liebchen (flute)
Sacrum Profanum | streaming | 20:00

http://sacrumprofanum.com/program/streamforms

28.10.2020 TOVA – 4 rituals of women’s happiness #2

Anna Karpowicz (flute)
Sacrum Profanum | streaming | 12:00

18.07.2020 c_ut_e#1

Orkiestra Muzyki Nowej | Szymon Bywalec (conductor)
NOSPR | Katowice streaming

09.07.2020 c_ut_e#1

Orkiestra Muzyki Nowej | Szymon Bywalec (conductor)
NOSPR | Katowice

24.02.2020 YOUR ONLY LIMIT IS YOU

Ensemble Transduct | Ode Mathilde (performer 1) | Christian Tscherning Larsen (performer 2)
Literaturhaus | Copenhagen | 19:30

23.11.2019 in the pink

Scenatet | Matias Escudero Seibæk
São Paulo | Festival Musica Estraha | 20:30

03.11.2019 4 rituals fo women’s happiness #1

Hashtag Ensemble

UMFC | Warsaw | 17:00

15.10.2019 Speak boldly

Video

Sacrum Profanum | Facebook | Youtube

29.09.2019 c_ut|e_#1

European Workshop for contemporary music | Rüdiger Bohn (conductor)

Kody | Lublin | 18:00

 

27.09.2019 c_ut|e_#1

European Workshop for contemporary music | Rüdiger Bohn (conductor)

Warsaw Autumn | Warsaw | 19:30

 

21.08.2019 still

Duo van Vliet | Rafał Łuc (accordion) | Ian Anderson (viola)

The Night With | 171 Great Wester Rd, Glasgow, G4 (AW | 20:00

21.08.2019 still

Duo van Vliet | Rafał Łuc (accordion) | Ian Anderson (viola)

Scottish Storytelling Centre | 43-45 High Street, Edinburgh, EH1 1SR | 20:30

10.07.2019 good things come to those who sweat

Nejc Grm (accordion)

Freiburg

16.06.2019 Your ultimate guide on how to live a healthy lifestyle

Scenatet ensemble
Aarhus | RAMA | 19:30

 

09.06.2019 Your ultimate guide on how to live a healthy lifestyle

Scenatet ensemble
Klang festival | Copenhagen | Koncertkirken | 17:00

 

11.05.2019 I will always be there for you – Sorry – Believe

Ewa Liebchen (flute)
Druskomanija Festival 2019 | Kompozitorių namuose, A. Mickevičiaus g. 29, 08117 Vilnius, Lithuania | 20:00

12.03.2019 in the pink

Dalbergia Duo | Julianna Siedler-Smuga (marimba) | Anna Rutkowska (marimba)
Poznańska Wiosna Muzyczna | CK ZAMEK | 19:00

19.02.2019 YOUR ONLY LIMIT IS YOU

Jacobo Hernández Enríquez (violin) | Yui Sakagoshi (saxophone)
Impuls Festival | Forum Stadtpark | Graz | 22:00

25.11.2018 probably the most beautiful music in the world

Njyd

Aarhus | Vogn 2, Godsbanen | 19:30

06.11.2018 I will always be there for you – Sorry – Believe

Anna Skowron (flute)
Wroclaw | Academy of Music | 18:00

12.10.2018 in the pink

Dalbergia Duo | Julianna Siedler-Smuga (marimba) | Anna Rutkowska (marimba)

Mózg Festival | Bydgoszcz

16.09.2018 probably the most beautiful music in the world

Spółdzielnia Muzyczna Contemporary Ensemble

Sacrum Profanum | Kraków,  Museum of Municipal Engineering | 17:30

21.07.2018 good things come to those who sweat

Nejc Grm (accordion) | Ido akov (accordion)

Darmstadt

14.07.2018 in the pink

Dalbergia Duo | Julianna Siedler-Smuga (marimba) | Anna Rutkowska (marimba)

II Agora Actual – European Meeting of Contemporary Percussion

04.06.2018 (lm)

Orkiestra Muzyki Nowej | Szymon Bywalec (conductor)

Klang Festival | Koncertkirkien | Copenhagen | 19:00

10.04.2018 I will always be there for you – Sorry – Believe

Ewa Liebchen (flute)
Musica Moderna Festival | Lodz | Philharmonic | 19:00

07.04.2018 I will always be there for you – Sorry – Believe

Marie Sønderskov (flute)
RAMA Festival | Aarhus | Musikhauset, Lille Sal | 22:00

19.03.2018 s!c2

Blanka  Dembosz (soprano)
Poznańska Wiosna Muzyczna | Galeria u Jezuitów | Poznan | 17:00

15.03.2018 I will always be there for you – Sorry – Believe

Marie Sønderskov (flute)
PULSAR | Copenhagen | LiteraturHaus | 19:00

15.02.2018 in the pink

Maria Rullestad Teigen (marimba) | Ninna Morsig (marimba)

Percussion Plus Festival | Stockholm | SMI | 10:00

22.12.2017 c_ut|e_#1

Ensemble Garage | Mariano Chiacchiarini (conductor)

Frau Musica (nova) festival | Deutschlandfunk | Cologne | 19:00

14.12.2017 in the pink

Dalbergia Duo | Julianna Siedler-Smuga (marimba) | Anna Rutkowska (marimba)

Musica Moderna Festival | Lodz | Academy of music | 12:00

27.11.2017 (lm)

Students of Academy of Music in Gdansk | Rei Munakata (conductor)

New Wave Festival | Academy of Music in Gdansk | 19:00

04.11.2017 in the pink

Equilibri Duo 

Dance and Movement Theatre „ROZBARK” | Bytom | 20:00

18.10.2017 still

Duo van Vliet | Rafał Łuc (accordion) | Ian Anderson (viola)

29.06.2017 (lx)

Leevi Nielson (violin I) | Agnes Hauge (violin II) | Toke Hansenius (viola) | Malthe Volfing Højager (cello)

New Music for Strings Festival | Staller Center for the Arts, Stony Brook, New York | 19:30

28.05.2017 admix+

Esbjerg Ensemble | Rei Munakata (conductor)

Klang Festival | Koncertkirken, Copenhagen | 19:00

25.05.2017 c_ut|e_#2

Postensemble | Rafał Łuc (accordion | Aleksandra Gołaj (percussion) | Konrad Fiszer (flute) | Jacek Sotomski (electronics)

Musica Electronica Nova | Wrocław, Club Uff | 22:00

19.05.2017 admix+

Esbjerg Ensemble | Rei Munakata (conductor)

Esbjerg | Syddansk Musikkonservatosium | 15:00

09.04.2017 still

Duo van Vliet | Rafał Łuc (accordion) | Ian Anderson (viola)

Katowice | NOSPR | 18:00

08.04.2017 c_ut|e_#1

Faces Ensemble | Mathias Skaarup (conductor)

RAMA Festival | Musikhauset Aarhus, Lille Sal | 22:00

29.03.2017 still

Duo van Vliet | Rafał Łuc (accordion) | Ian Anderson (viola)

Musice Moderna festival| Academy of Music | 18:00

15.03.2017 utter silence

Fabrice Jünger (flute)

Festival Slow Attitude | La Ricamarie near Lyon and St Etienne | 15:15

15.03.2017 c_ut|e_#1

Faces Ensemble | Mathias Skaarup (conductor)

PULSAR | Copenhagen, LiteraturHaus | 19:00

28.02.2017 still

Duo van Vliet | Rafał Łuc (accordion) | Ian Anderson (viola)

Wrocław | NFM

17.09.2016 memoopera

Łucja Szablewska (voice) | Rafał Łuc (accordion) | Wojciech Błażejczyk (electric guitar) | Bartosz Sałdan (percussion) | Dominik Płociński (cello) | Maciej Koczur (conductor)

Warsaw Autum | Centre for Contemporary Art Ujazdowki Castle | 18:00

05.04.2016 (lm)

Spółdzielnia Muzyczna Contemporary Ensemble | Maciej Koczur (conductor)

Musica Moderna Festival | Philharmonic | 18:00

04.03.2016 Trojanki – lament

Kamila Michalak (director)

Teatr Polski | Poznań

08.11.2015 s!c2

Blanka Dembosz (soprano)

Musica Moderna Festival | Academy of Music | 18:00

12.10.2015 un

Julianna Siedler-Smuga (marimba)

Umami Live meets Musica Privata | Berlin | 20:00

13.10.2015 s!c2

Blanka Dembosz (soprano)

Warsaw | Praga Południe | BOROUGH CULTURE PROMOTION CENTRE |18:00

12.10.2015 un

Julianna Siedler-Smuga (marimba)

Musica Privata Festival | Lodz | Wi-Ma factory | 22:00

22.09.2015 aer

Orkiestra Muzyki Nowej | Szymon Bywalec (conductor) | Radosław Stefański (bass clarinet/clarinet)

Warsaw Autumn | UMFC | 19:30

24.07.2015 ore

Leszek Lorent (percussion) 

Radziejowice | Palace in Radziejowice | 20:00